Tevékenység

• hajraszpari72 közzétett egy állapot frissítést 3 év óta

Nagyon agresszív ellenfelünk volt, a kontráik főleg az első félidőben voltak veszélyesek, volt olyan szituáció mikor szögletünket kifejelték, majd ezután hárman indultak meg sprintben a kapunk felé, míg mi kb 3-4 méteres hátrányból követtük őket. Czvitkovicsot ritkán láttam az utóbbi időben így futballozni, ezt a meccset szépen lehozta. Addig nem fogunk tudni építkezni, míg középen a Holdampf ennyire labdabizonytalan. Az első félidőben alig vezettünk támadást a jobb oldalunkon, ezt hiányoltam. De legalább lehetett látni a tüzet a játékosokon, látszott mennyire akarnak, a piri pedig fordulópont volt a meccsben. A hiányosságokat félretéve is nagy gratuláció a Csapatnak, emberes munka volt.

Önkormányzat, azon belül is a NyírVV: elmentek ti a jó k..va anyátokba, ezen a pályán egy mountain bike találkozót sem mertem volna megrendezni… Még a srácokat sem tudom szidni az akadozó játék miatt, mert ezen a legelőn csak dadogni tud a labda!! Borzasztó…

• Remélem a polgármester megteszi a megfelelő lépéseket, hogy ilyen soha többé ne forduljon elő!

• Szerintem ma este Holdampf volt a csapat egyik legjobbja!