Tevékenység

• Kékvér közzétett egy állapot frissítést 2 hónap óta

Mehet a szidalmazás, mehet a nyuggerezés 5. Helyen a csapat! Csak így tovább! Hajrá Szpari

• Hajrá, latod stadion se kell a többi fórumozo szerint….

• Látod mit tesz egy Csákváron lőtt gól? Egyből eldönti a stadion témát is…. 🙂 Ha meg kivégzik itthon a Szentlőrincet a hétvégén…. Nem lehet tovább egy percig sem kérdés… 😀 Mondjuk engem inkább az foglalkoztat, miért ült Hornyák a padon, és mit keresett a kezdőben Zamostny ? Miért nem fordítva ?

• Azért már ne keljen hasra esnem! Teljesen mindegy hogy harmadik vagy tizenharmadik a csapat!

• Azért ez ebben a formában szerintem nem igaz. Egy stabil 3-6 közötti hely az NB2-ben megnyugvást jelentene mindenki számára. Most van egy jó szériájuk, öröm van, ami természetes is. Én gratulálok a 3 ponthoz, és győzelmet várok a következő hazai meccsen is, mivel utána lesz két olyan idegenbeli mérkőzésük, ami már húzósabb lehet.

• Mitől kellene hasra esni?
      A neheze még most jön!
      Nyertünk hazai pályán 2 bukdácsoló középcsapat ellen, meg sikerült legyőznünk a leghátsó régióból hármat.