Subicz János

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 20 óra, 55 perc óta

Látod mit tesz egy Csákváron lőtt gól? Egyből eldönti a stadion témát is…. 🙂 Ha meg kivégzik itthon a Szentlőrincet a hétvégén…. Nem lehet tovább egy percig sem kérdés… 😀 Mondjuk engem inkább az foglalkoztat, miért ült Hornyák a padon, és mit keresett a kezdőben Zamostny ? Miért nem fordítva ?

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 21 óra, 7 perc óta

Azért ez ebben a formában szerintem nem igaz. Egy stabil 3-6 közötti hely az NB2-ben megnyugvást jelentene mindenki számára. Most van egy jó szériájuk, öröm van, ami természetes is. Én gratulálok a 3 ponthoz, és győzelmet várok a következő hazai meccsen is, mivel utána lesz két olyan idegenbeli mérkőzésük, ami már húzósabb lehet.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 3 nap, 21 óra óta

Tetszik nem tetszik, semmi sem tart örökké. Egyszer véget fog érni a falusi pártcsapatok “dicsősége” is. Láttunk már a történelembe lepusztult, a természet által visszafoglalt egykori stadionokat, melyeket nem az igények szültek, hanem önös érdekek. Mondjuk én kíváncsi leszek, hogy egy 19 milliárdól épülő stadionban mennyivel lesznek többen,…[Olvass tovább]

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 5 nap, 18 óra óta

Helyenként focit is láthattunk már a halovány Békéscsaba ellen. Papucsek -Szokol páros ma is jól tette a dolgát, és bátran mentek előre is. Papucseket a gólja miatt külön is dicséret illeti. Grat a három ponthoz az egész csapatnak.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 1 hét óta

Pozitív hozzáállás, szó szerint. 🙂 Jobbulást! Tegnap megnéztem a Loki-Vasas második félidöjét a tv-ben. Egész jó meccs volt, láttam sokkal gyengébb nb1-es meccset is.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 1 hét, 1 nap óta

Nem láttam a meccset, így csak az eredménynek örültem. 🙂 Szerintem ez most az a fázis a klub életében, amikor minden pontnak örülni kell, így ennek a háromnak is. Szerdai Békéscsaba elleni meccshez kellett egy kis önbizalom növelő.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 2 hét óta

Minden győzelmet és vereséget a helyén kell kezelni. A csapat jelenlegi állapotában én még kicsit meglepetésnek is érzem a vasárnapi Győr elleni győzelmet, így örömmel tölt el. A Debrecen ellen aratott győzelmet pedig felértékeli az a győzelmük, amit a Szolnok ellen arattak most vasárnap hazai pályán. Tudom, hogy a Győr felett aratott győzelemme…[Olvass tovább]

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 3 hét, 1 nap óta

Fontos, hogy a győzelem ízét újra megízlelhették. Mondjuk én még várnék pár fordulót a “nagy örömködéssel”, mert már sokszor ittunk előre a medve bőrére. Mondjuk tényleg voltak ma focira emlékeztető pillanatok ezen a mélytalajú pályán.

• Az első félidő támadó játéka meglepően rendben volt, most csak két középső védő állt rendelkezésre, így négy támadóval kezdtünk, meg is lett az eredménye. A második félidő már megint a kivárásról, az anti fociról szólt, vajon miért? Kalocsai ez évi értékelhetetlen teljesítményén nagyon gyorsan változtatni kellene, mert így mindig az ellenfél v…[Olvass tovább]

• Györgyi addig volt állandóan kezdő, amíg totál légnemű volt, a felkészülési meccseken kezdett értékelhető teljesítményt nyújtani, persze, hogy a mester úr azóta nem játszhatja, most kezdi ugyanezt a folyamatot indítani Kalocsaival!
        Ki érti ezt?
        Ez már a kor számlájára írható logika?

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 3 hét, 3 nap óta

A meghallgatása után az sem lepett volna meg, ha elhangzik benne, hogy valaki kártyán nyert egy csatárt a csapatba.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 3 hét, 4 nap óta

Nyíregyházán akkor már több éve folyamatosan… 🙂

A háziasszony elküldi a bejárónőt pénteken délután bevásárolni a vasárnapi ebédhez, és a kezébe nyom 500 Ft-ot. Nem kell meglepődni, ha hoz 2 csirkefarhátot meg két csirkelábat.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 4 hét, 1 nap óta

Ez így valóban fos volt, de ha összeállnak, akár még szar is lehet. Nem is az eredmény bosszantó, mert egy szerencsétlen góllal ki lehet kapni bárkitől, de ez a mutatott játék…. Ha rossz indulatú szeretnék lenni, akkor azt mondanám, hogy bravúros szakmai tudással már a második fordulóra sikerült az új játékosokat beépíteni az őszi csapatba….

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 1 hónap óta

Nem fognak kiesni, csak jobb taktika kell, és személyre szabottabb. Mondjuk a hazai pályán 0-0 állásnál, egy halovány ellenfél ellen, miért kell a 92. percben időhúzó, kettős cserét csinálni? Mi a célja egy ilyen cserének? Több pénzt kap a játékos, ha becserélik a padról? Gyakorlatilag idejük sem volt átszaladni a másik oldalra….

• Szerintem tartanak attól, hogy az utolsó percekben kapunk egy potyát.
      Volt már erre példa többször is, de attól még hazai pályán inkább meg kellene próbálni begyűrni valahogy egy gólocskát.
      Na, pontosan ez nem lesz így a Gálhidi-Sándor párosnál!

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 1 hónap, 2 hét óta

A Loki ellen mutatott játék alapján bátrabb csapatnak tűnik a támadások szervezésénél. Legyünk őszinték. Az őszi szezon végén mutatott játéktól már csak jobb jöhet. Annál lejjebb, már csak az nb3 van, de annak sem az eleje. A holnapi Tiszakécske elleni edzőmeccsen állítólag 90%-ban már a bajnokin kezdők lépnek pályára. Meglátjuk mire leszne…[Olvass tovább]

Állítólag a térdei olyan állapotban vannak, hogy lassan ülni is nehézségekbe ütközik.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 1 hónap, 3 hét óta

“OFF” Nem idetartozó téma, de ha már felvetted, akkor egy rövid gondolat. Több évtizede határon túlra nősültem. Van rálátásom a dolgokra, nem másod, meg harmadkézből. Nem alaptalan sokak felháborodása , amikor az állampolgárság mellé szavazati jogot is adtak nekik. Szavazataik elnyerése sokba kerül. Mielőtt “Gyurcsányoznál” , eláru…[Olvass tovább]

A hozzászólásokat olvasva kíváncsi lennék rá, kinek hogy ment a matek tanulmányai során.

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 2 hónap óta

Fontos az öltözői fegyelem, de igazán a nézőket a gólok vonzzák. Váczi anno nem volt egy fegyelmezett játékos, félidőben benyomott egy kávét, meg elszívott egy cigit, de utána vágott még két gólt a második félidőben. Ezzel nem azt akarom sugallni, hogy nem fontos az öltözői szigor, de a szurkolót , így engem sem ez érdekel legfőképp, főleg ha…[Olvass tovább]

• Subicz János hozzászólt egy új tevékenységhez 2 hónap, 1 hét óta

Valóban nagy lehet a tanácstalanság a jövőt és a célokat illetően, nem megbántva a két érkező – visszatérő – játékost. Nekem ebből az jön le, hogy továbbra sem egyszerű dolog Nyíregyházára játékost igazolni. Talán a korábban elküldöttekből lehet válogatni, de ha ezeket egyszer már elküldték… Majd kiderül. Emberileg semmi kifogásom, régről…[Olvass tovább]